50 Barev Sada Vzorků Set 3 - Eye Candy Pigments

Kód: 5712/000005
2 698 Kč –14 %
50 Barev Sada Vzorků Set 3 - Eye Candy Pigments
2 698 Kč –14 % 2 307 Kč 1 906,61 Kč bez DPH 46,14 Kč / 1 ks
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Vzorková sada metalických pigmentů do epoxidové pryskyřice. 50 balíčků barev slídových pigmentů ~ 5g každý. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

50 Barev Sada Vzorků Set 3 - Velká sada metalických pigmentů do epoxidové pryskyřice

Velká sada různých metalických pigmentů včetně našich nejprodávanějších! Tato sada minerálních slídových pigmentů je ideální pro kutilské řemeslné použití, jako je zpracování dřeva, pryskyřičné umění, plasty, výroba slizu, výroba servírovacích prkének s epoxidovou pryskyřicí, práškové lakování, domácí koupelové bomby a šperky, melt & pour, balzám na rty, akrylové malby, sítotisk, výroba svíček, výroba říčních stolů a více.

50 Barev Sada Vzorků Set 3 - Eye Candy Pigments

Rozmanitý výběr pigmentů

Každá barva se dodává v (5) gramech celkem (250) gramů pigmentů Eye Candy Mica, které jsou vyrobeny z nejkvalitnější slídy, oxidu titaničitého. Toto je skvělý balíček!

Sada obsahuje: Features colors such as Beetle Blue, Carmine, Icicle, Kin Gold, Mustard Yellow, Pachinko, Rainbow Violet, Sibafu Green, Sumi Black, Ocean Blue, Nokon Blue, shoji, bokuto Brown, jade green, Carolina Blue, Dark Ube, Fire Orange, Fossil Grey, Jasmine, Koi Yellow, Bonsai Green, Penny Copper, Skyline Blue, Yoru Black, Daigi, Iceburg Blue, Sunfire Violet, Shogun Yellow, Cherry Blossom, Green Onion, Angel Blue, Green Tea, Kaki, Pacific Blue, Vibrant Bronze, Tanto Grey, barney Purple, Watermelon, Rainbow Green, Rainbow Red, Aozora Blue, Carob Brown, Green Day, Katana Grey, Shisha Yellow, Suiren Violet, Ajisai Blue, Hakushika White, Japanese Steel Grey, and Matcha Green. 

VÝPOČTY PRO MÍCHÁNÍ NAŠICH PIGMENTŮ

Toto je nejčastěji kladená otázka a oprávněně !! Bohužel neexistuje žádný standardní výpočet při míchání pigmentů kvůli četným aplikacím a médiím, s nimiž lze naše pigmenty použít. Například automobilový průmysl, epoxidy, pryskyřice, sliz, svíčky, mýdla, rybářské návnady, zpracování dřeva, polotovary, akryl, lakování, spárovací hmota, podlahy, desky, kosmetika, lak na nehty atd.

Další faktory záleží na zákazníkovi. Jaký je požadovaný vzhled kterého se snažíte dosáhnout? Má být neprůhledný nebo průhledný?

Naším standardem pro automobilový průmysl bylo (1) balení našeho 50 gramového pigmentového prášku pro každý galon (cca 4 litry). Ale viděli jsme, že zákazníci používají mnohem méně !! Pro epoxidové pryskyřice se běžně používá 1 gram pigmentové prášku na 1 litr.

Začněte s 0,5 g pigmentu na 1 litr a přidávejte více pigmentu podle potřeby, abyste dosáhli požadovaného výsledku.

VŽDY TESTUJTE PŘED FINÁLNÍ APLIKACÍ!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady vzorků metalických slídových pigmentů do epoxidové pryskyřice
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eye Candy Pigments

Americká společnost sídlící v Daytona Beach (Florida, USA) je předním hráčem na poli metalických slídových prášků. Značka Eye Candy Pigments nese punc kvality a má velké množství spokojených zákazníků po celém světě. 

Nabídka produktů Eye Candy je opravdu široká - v nabídce najdete klasické pigmentové prášky ale i série Hues, Opulet, Neon, Ghosts, Glow in the Dark a speciální sérii Colorshift a Ultrashift.

Společnost je na trhu od roku 2014 a dnes patří k lídrům na Americkém trhu ve svém oboru.

Znacka - Eye Candy Pigments