Release Agent Spray - Přírodní separační prostředek 400 ml

Kód: 5503
349 Kč 288,43 Kč bez DPH 87,25 Kč / 100 ml
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2022
Možnosti doručení

EPOXRELEASE Release Agent Spray je přírodní separační sprej, bez obsahu silikonu a bez rozpouštědel pro formy vyrobené ze silikonové pryže, polyesterové pryskyřice, akrylové a polypropylenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Release Agent Spray - Přírodní separační prostředek 400 ml

EPOXRELEASE Release Agent Spray je přírodní separační sprej, bez obsahu silikonu a bez rozpouštědel pro formy vyrobené ze silikonové pryže, polyesterové pryskyřice, akrylové a polypropylenu. EPOXRELEASE Release Agent Spray lze kombinovat s PVA Release Agent Spray pro zvýšení bezpečnosti během separačního procesu. 

Díky vynikajícím antiadhezivním účinkům je odstraňování rovných a hladkých povrchů, např. vyrobených ze sklolaminátu, velmi jednoduché. Formy a odlitky lze po vytvrzení velmi dobře brousit a leštit.

Release Agent Spray - Přírodní separační prostředek 400 ml

Klíčové vlastnosti EPOXRELEASE Release Agent Spray

  • Pro snadné oddělení obrobku od formy
  • Bez silikonu
  • Bez rozpouštědel - 0% VOC
  • Bez zápachu
  • Pro teploty vytvrzování až 120 °C
  • Na přírodní bázi

Jak používat přírodní separační sprej Release Agent Spray

APLIKACE

  1. Před použitím sprej silně protřepejte po dobu asi 15-30 sekund. 
  2. EPOXRELEASE Release Agent Spray se nastříkejte tence a rovnoměrně na povrch ze vzdálenosti cca. 20 - 25 cm. Aplikace tenkého vrstvy rozdělí separační prostředek po celém povrchu. 
  3. Pro dosažení ideálního separačního efektu separační prostředek po cca. 2 minutách rozetřete pomocí hadříku z mikrovlákna. 
  4. Pokud se použijí nové formy, měl by se tento proces opakovat alespoň třikrát.

POZOR! NEPOUŽÍVEJTE HOŘÁK ANI PLAMEN NA POVRCH, NA KTERÝ JSTE APLIKOVALI EPOXY AB Anti-Bubble KORREKTOR Spray. NEBEZPEČÍ VZNÍCENÍ A POŽÁRU! 

SPOTŘEBA: EPOXYRELEASE Release Agent Spray vystačí na plochu cca. 5 m² a lze jej použít pro teploty vytvrzování až do cca. 115-120 °C.

 

Důležité pokyny a BEZPEČNOST
NEBEZPEČÍ! Extrémně hořlavý aerosol: Nádoba je pod tlakem: Při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Nepropichujte ani nespalujte, a to ani po použití. Nestříkejte proti otevřenému plameni nebo jinému zdroji vznícení. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji vznícení. Nekuřte. Nevdechujte aerosol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Bez dostatečného větrání je možná tvorba výbušných směsí. Pohonná látka: propan/butan e 

Doplňkové parametry

Kategorie: Separátory pro epoxidy
Hmotnost: 0.35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: