Výhody pro registrované zákazníky

Jako registrovaný zákazník u nás získáváte mnoho výhod. Budete informováni o nejnovějších novinkách nejen v našem sortimentu, ale také o tipech a radách z našeho blogu. Dále vám nabízíme slevy na vaše objednávky, které se odvíjejí od vašeho dosaženého nákupu. Navíc vám poskytujeme užitečné funkce určené speciálně pro registrované zákazníky, například možnost ohlídat naskladnění vašeho oblíbeného produktu, vytváření si svých vlastních skupin oblíbených produktů a mnoho dalšího. 

 • Slevy na pravidelné nákupy - získávejte levnější ceny 

  • Užijte si výhodné nákupy u nás a získávejte slevy na vaše objednávky. Po dosažení určeného nákupu, který je uveden níže, vám nabízíme slevu na vaši objednávku. Tímto způsobem můžete nakupovat levněji a ještě více si užít své oblíbené produkty. 
 Od částky
 Sleva
 0 Kč
 2 %
 10 000 Kč
 3 %
 15 000 Kč
 4 %
 30 000 Kč
 7 %
 40 000 Kč
 10 %

*částka se počítá ze všech uhrazených objednávek za uplynulých 24 měsíců

 • Nakupujte více a ušetřete - Množstevní slevy na větší objednávky
  •  Uplatněte u nás výhodné množstevní slevy na produkty, které si obvykle objednáváte ve větším množství. Tyto slevy se postupně sčítají, přispívají k dosažení slevového limitu a umožňují vám ušetřit více. Využijte naše výhodné nabídky při nákupu ve větším objemu a maximalizujte své úspory.
 • Sledujte své objednávky a získejte doklady ke stažení ve svém účtu
  • Udržujte si přehled o svých objednávkách a získávejte jednoduše doklady ke stažení prostřednictvím svého účtu. Ve vašem osobním účtu najdete kompletní přehled svých objednávek spolu s možností stažení odpovídajících dokladů. Získáte tak pohodlný a efektivní způsob správy vašich objednávek a uchování důležitých dokladů.  
 • Přihlaste se k odběru novinek, tipů, rad a návodů 
  • Získejte cenné informace a sledujte nové trendy. Přihlaste se k odběru našich nových příspěvků, které vám poskytnou užitečné tipy, rady a návody. Buďte v obraze o novinkách v této oblasti a rozšiřte své znalosti o odlévání díky našim obsahům.