Rubio Monocoat Refresh Spray 400 ml

Kód: 4017
733,26 Kč 606 Kč bez DPH
SKLADEM (4 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Přípravek na údržbu dřevěných povrchů pro přeleštění a oživení ploch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rubio Monocoat Refresh je přípravek ve spreji určený na rychlé přeleštění a oživení dřevěných ploch ošetřených olejem Rubio Monocoat Oil Plus. Používá se, když je povrch na omak suchý nebo opotřebovaný velkým provozem, ale barevné pigmenty původního nátěru nejsou poškozené.
Pokud je potřeba obnovit i barevný odstín, doporučujeme použít olej Rubio Monocoat Oil Plus 2C v příslušné barvě.

Technické údaje:

  • Fyzikální stav při 20°C: kapalina
  • Pach: olej
  • Hustota: 0.90 kg/l, Hořlavý produkt!
  • Plechová nádobka pod tlakem.

Návod k použití:

  • Povrch dřeva zbavte prachu a nečistot.
  • Dobře obsah plechovky protřepejte. V nádobce je kulička, která promíchání obsahu usnadní.
  • Naneste malé množství na požadované místo a přeleštěte hadříkem.
  • Nechte dobře zaschnout (cca 4 hod.)

Upozornění:
U hadrů a houbiček nasáklých olejem může za určitých okolností dojít k samovznícení!
Před likvidací je namočte do vody.
Jedná se o hořlavý produkt v nádobce pod tlakem, nevystavujte teplotám nad 50°C, nestříkejte směrem
k otevřenému ohni nebo jinému zdroji vysoké teploty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rubio Monocoat údržba a renovace
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rubio Monocoat, váš partner v ochraně dřeva

Společnost Muylle-Facon byla založena roku 1906. Vyráběla vysoce kvalitní kyty a tmely pro dřevozpracující firmy a sklenáře. Postupem času se výroba rozšířila i na stavební chemii se zaměřením na materiály odolné vůči vodě, vodotěsné nátěrové hmoty a tmely používané ve stavebnictví. 

V roce 1962 byla představena první řada výrobků zaměřených na ošetření dřeva a jeho ochranu proti povětrnostním vlivům. Během doby se díky úzké spolupráci mezi oddělením vývoje a týmem odborníků z oblasti dřevozpracujícího průmyslu podařilo vyvinout unikátní jednovrstvý systém na ochranu dřeva: oleje Rubio Monocoat.   

V současné době jsou produkty Rubio Monocoat uznávané pro svou kvalitu a přístupnou cenu odběrateli po celém světě. Obchodní síť pokrývá 80 zemí od Austrálie přes Asii a Evropu po USA.

#ShowMore#

Rubio Monocoat OIL PLUS 2C

Rubio® Monocoat je představitelem nové generace kvalitní a ekologické povrchové úpravy dřeva. Pokud hledáte vhodný olej na dřevěnou podlahu, nábytek či hračky, jste tady správně! RMC Oil Plus 2C splňuje ty nejpřísnější požadavky evropských a amerických hygienických norem a současně vyniká dlouhodobou odolností vůči otěru a vodě.

Základem je lněný olej, další složky tvoří směsi přírodních vosků, olejů a barevných pigmentů, díky kterým můžeme nabídnout širokou škálu barevných odstínů už ve standardní nabídce. Barvy se dají navzájem míchat, takže požadavky na speciální barevné variace s přehledem zvládnete. Komu by nestačilo 40 základních barev, tomu nabídneme ještě další možnosti v podobě reaktivních či nereaktivních přípravků pro obarvení dřeva ještě před finální ochrannou vrstvou - RMC Precolor Easy, RMC Pre-Aging a RMC Fumed. Další už bude pouze na vaší fantazii.

Každý, kdo pracuje se dřevem, hledá co nejjednodušší způsob, jak povrch ošetřit a hlavně, aby to bylo rychle a bez "kocourů". Tento požadavek umíme beze zbytku splnit!

Olej stačí rozetřít houbičkou nebo padem,  poté setřít hadříkem do sucha a je hotovo - už nehrozí, že na povrchu otiskneme palec, když budeme s naším dílem manipulovat!