Rubio Monocoat Surface Care 750 ml - pro běžné čištění

Kód: 3033
403 Kč 333,06 Kč bez DPH 53,73 Kč / 100 ml
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Ošetřovací přípravek na olejované dřevo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rubio Monocoat Surface Care Spray 750ml - univerzální mýdlový čistící prostředek

Univerzální mýdlový čistící prostředek Rubio Monocoat Surface Care Spray je ředěná verze Rubio Monocoat Soap připravená k okamžitému použití. Je to čistič používaný pro obecné čištění povrchů s povrchovou úpravou Rubio Monocoat. Lze jej také použít k odstranění většiny odolných skvrn. 

Rubio Monocoat Surface Care 750 ml - pro běžné čištění

Klíčové vlastnosti Rubio Surface Care Spray

  • Vhodné na menší plochy
  • K odstranění lokálních skvrn
  • Balení: 750 ml

Instrukce / použití:

Přehled návodů. Úplné informace o produktu naleznete v TDS.

  1. Nastříkejte Rubio Monocoat Surface Care na čištěný povrch.
  2. Setřete do sucha mopem nebo hadříkem z mikrovlákna.
  3. Nechte povrch zaschnout asi 15 minut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Údržba a renovace pro dřevo v interiéru
Hmotnost: 0.85 kg
Objem: 750 ml
Obsah VOC: 0%
Skladovatelnost: 12 měsíců

Rubio Monocoat Surface Care

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rubio Monocoat, váš partner v ochraně dřeva

Společnost Muylle-Facon byla založena roku 1906. Vyráběla vysoce kvalitní kyty a tmely pro dřevozpracující firmy a sklenáře. Postupem času se výroba rozšířila i na stavební chemii se zaměřením na materiály odolné vůči vodě, vodotěsné nátěrové hmoty a tmely používané ve stavebnictví. 

V roce 1962 byla představena první řada výrobků zaměřených na ošetření dřeva a jeho ochranu proti povětrnostním vlivům. Během doby se díky úzké spolupráci mezi oddělením vývoje a týmem odborníků z oblasti dřevozpracujícího průmyslu podařilo vyvinout unikátní jednovrstvý systém na ochranu dřeva: oleje Rubio Monocoat.   

V současné době jsou produkty Rubio Monocoat uznávané pro svou kvalitu a přístupnou cenu odběrateli po celém světě. Obchodní síť pokrývá 80 zemí od Austrálie přes Asii a Evropu po USA.

#ShowMore#

Rubio Monocoat OIL PLUS 2C

Rubio® Monocoat je představitelem nové generace kvalitní a ekologické povrchové úpravy dřeva. Pokud hledáte vhodný olej na dřevěnou podlahu, nábytek či hračky, jste tady správně! RMC Oil Plus 2C splňuje ty nejpřísnější požadavky evropských a amerických hygienických norem a současně vyniká dlouhodobou odolností vůči otěru a vodě.

Základem je lněný olej, další složky tvoří směsi přírodních vosků, olejů a barevných pigmentů, díky kterým můžeme nabídnout širokou škálu barevných odstínů už ve standardní nabídce. Barvy se dají navzájem míchat, takže požadavky na speciální barevné variace s přehledem zvládnete. Komu by nestačilo 40 základních barev, tomu nabídneme ještě další možnosti v podobě reaktivních či nereaktivních přípravků pro obarvení dřeva ještě před finální ochrannou vrstvou - RMC Precolor Easy, RMC Pre-Aging a RMC Fumed. Další už bude pouze na vaší fantazii.

Každý, kdo pracuje se dřevem, hledá co nejjednodušší způsob, jak povrch ošetřit a hlavně, aby to bylo rychle a bez "kocourů". Tento požadavek umíme beze zbytku splnit!

Olej stačí rozetřít houbičkou nebo padem,  poté setřít hadříkem do sucha a je hotovo - už nehrozí, že na povrchu otiskneme palec, když budeme s naším dílem manipulovat!