Satori White Paste 89 ml - Eye Candy Pigments

Kód: 5451
448 Kč 370,25 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Možnosti doručení

Satori White je PERFEKTNÍ pro projekty s plážovou tématikou a vynikající pro vytváření buněk nebo šněrování, které potřebujete k tomu, aby vaše umění překonalo očekávání. Toto je 89 ml balení! Téměř dvojnásobek množství, kterou nabízejí jiné společnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • VÍCEÚČELOVÁ BÍLÁ PIGMENTOVÁ PASTA – Satori White je PERFEKTNÍ pro projekty s plážovou tématikou a vynikající pro vytváření buněk nebo šněrování, které potřebujete k tomu, aby vaše umění překonalo očekávání. Toto je 89 ml balení! Téměř dvojnásobek množství, kterou nabízejí jiné společnosti.
  • ULTRA-JEMNÁ ČISTOTA – Pigmentové pasty Eye Candy jsou špičkové kvality a VYSOCE pigmentované a malé množství pasty má velmi silné barvící účinky! Naše pigmentová pasta se dá použít pro jakýkoli projekty s epoxidovou pryskyřicí. Naše pigmentové pasty jsou také skvělé pro ty, kteří chtějí dosáhnout určité úrovně průhlednosti (neprůhledné / průsvitné). Přidejte velmi málo a pomalu přidávejte do požadované neprůhlednosti.
  • NEJLEPŠÍ VÝROBNÍ UNIVERZÁLNOST – Pro dosažení požadovaného odstínu stačí jen velmi malé množství pigmentové pasty. 
  • VYTVOŘTE SVÉ VLASTNÍ BLENDY – Naše pigmentové pasty lze použít s našimi produkty Eye Candy Pigment k dalšímu vylepšení nekonečných možností barev.
  • Made in the U.S.A 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pigmentové pasty pro epoxidové pryskyřice
Hmotnost: 0.12 kg
Barva: Bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eye Candy Pigments

Americká společnost sídlící v Daytona Beach (Florida, USA) je předním hráčem na poli metalických slídových prášků. Značka Eye Candy Pigments nese punc kvality a má velké množství spokojených zákazníků po celém světě. 

Nabídka produktů Eye Candy je opravdu široká - v nabídce najdete klasické pigmentové prášky ale i série Hues, Opulet, Neon, Ghosts, Glow in the Dark a speciální sérii Colorshift a Ultrashift.

Společnost je na trhu od roku 2014 a dnes patří k lídrům na Americkém trhu ve svém oboru.

Znacka - Eye Candy Pigments