15 Barev Sada Vzorků Hues Series - Eye Candy Pigments

Kód: 5730/000005
898 Kč 742,15 Kč bez DPH 59,87 Kč / 1 ks
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Vzorková sada Hues metalických pigmentů do epoxidové pryskyřice. 15 balíčků barev slídových pigmentů ~ 5g každý. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

15 Barev Sada Vzorků Hues Series - Sada metalických pigmentů do epoxidové pryskyřice

Sada metalických pigmentů Hues series! Tato sada minerálních slídových pigmentů je ideální pro kutilské řemeslné použití, jako je zpracování dřeva, pryskyřičné umění, plasty, výroba slizu, výroba servírovacích prkének s epoxidovou pryskyřicí, práškové lakování, domácí koupelové bomby a šperky, melt & pour, balzám na rty, akrylové malby, sítotisk, výroba svíček, výroba říčních stolů a více.

15 Barev Sada Vzorků Hues Series - Eye Candy Pigments

Rozmanitý výběr pigmentů

Každá barva se dodává v (5) gramech celkem (250) gramů pigmentů Eye Candy Mica, které jsou vyrobeny z nejkvalitnější slídy, oxidu titaničitého. Toto je skvělý balíček!

Violence Violet, Green Day, Jasmine, Aztec Purple, Nebula Green, Chartruese, Iceburg Blue, Green Onion, Beetle Blue, Purple Jam, Blue Orchid, Valentine Red, Candy Red, Rusty, and Macaw. 

O naší Hues Series

Naše pigmenty řady Hues mají obvykle hlavní základní barvu a poté mírnou sekundární barvu v pigmentu. Například náš pigment Macaw Blue Green má při sledování v určitých úhlech základní barvu zelenou s odstínem modré.

VÝPOČTY PRO MÍCHÁNÍ NAŠICH PIGMENTŮ

Toto je nejčastěji kladená otázka a oprávněně !! Bohužel neexistuje žádný standardní výpočet při míchání pigmentů kvůli četným aplikacím a médiím, s nimiž lze naše pigmenty použít. Například automobilový průmysl, epoxidy, pryskyřice, sliz, svíčky, mýdla, rybářské návnady, zpracování dřeva, polotovary, akryl, lakování, spárovací hmota, podlahy, desky, kosmetika, lak na nehty atd.

Další faktory záleží na zákazníkovi. Jaký je požadovaný vzhled kterého se snažíte dosáhnout? Má být neprůhledný nebo průhledný?

Naším standardem pro automobilový průmysl bylo (1) balení našeho 50 gramového pigmentového prášku pro každý galon (cca 4 litry). Ale viděli jsme, že zákazníci používají mnohem méně !! Pro epoxidové pryskyřice se běžně používá 1 gram pigmentové prášku na 1 litr.

Začněte s 0,5 g pigmentu na 1 litr a přidávejte více pigmentu podle potřeby, abyste dosáhli požadovaného výsledku.

VŽDY TESTUJTE PŘED FINÁLNÍ APLIKACÍ!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady vzorků metalických slídových pigmentů do epoxidové pryskyřice
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eye Candy Pigments

Americká společnost sídlící v Daytona Beach (Florida, USA) je předním hráčem na poli metalických slídových prášků. Značka Eye Candy Pigments nese punc kvality a má velké množství spokojených zákazníků po celém světě. 

Nabídka produktů Eye Candy je opravdu široká - v nabídce najdete klasické pigmentové prášky ale i série Hues, Opulet, Neon, Ghosts, Glow in the Dark a speciální sérii Colorshift a Ultrashift.

Společnost je na trhu od roku 2014 a dnes patří k lídrům na Americkém trhu ve svém oboru.

Znacka - Eye Candy Pigments