11 Barev Sada Vzorků Glow in the Dark - Eye Candy Pigments

Kód: 5733/000005
749 Kč 619,01 Kč bez DPH 68,09 Kč / 1 ks
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

Vzorková sada metalických pigmentů svítících ve tmě do epoxidové pryskyřice. 11 balíčků barev slídových pigmentů ~ 5g každý. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

11 Barev Sada Vzorků Glow in the Dark - Sada metalických pigmentů svítících ve tmě

Perfektní vzorek naší pigmentové řady Glow in the Dark s některými z našich nejprodávanějších produktů v sadě!! Tato sada minerálních slídových pigmentů je ideální pro kutilské řemeslné použití, jako je zpracování dřeva, pryskyřičné umění, plasty, výroba slizu, výroba servírovacích prkének s epoxidovou pryskyřicí, práškové lakování, domácí koupelové bomby a šperky, melt & pour, balzám na rty, akrylové malby, sítotisk, výroba svíček, výroba říčních stolů a více.

11 Barev Sada Vzorků Glow in the Dark - Eye Candy Pigments

Rozmanitý výběr pigmentů

Každá barva se dodává v (5) gramech celkem (55) gramů pigmentů Glow in the Dark Eye Candy Mica, které jsou vyrobeny z nejkvalitnější slídy, oxidu titaničitého. Toto je skvělý balíček!

Features colors such as Daijin Blue, Mizudori Green, Beni Red, Midori Green, Daidaiiro Orange, Orenji Orange, Momoiro Pink, Shojin Blue, Daitoku Purple, Daishin Yellow, and Asagi Yellow. 

VÝPOČTY PRO MÍCHÁNÍ NAŠICH PIGMENTŮ

Toto je nejčastěji kladená otázka a oprávněně !! Bohužel neexistuje žádný standardní výpočet při míchání pigmentů kvůli četným aplikacím a médiím, s nimiž lze naše pigmenty použít. Například automobilový průmysl, epoxidy, pryskyřice, sliz, svíčky, mýdla, rybářské návnady, zpracování dřeva, polotovary, akryl, lakování, spárovací hmota, podlahy, desky, kosmetika, lak na nehty atd.

Další faktory záleží na zákazníkovi. Jaký je požadovaný vzhled kterého se snažíte dosáhnout? Má být neprůhledný nebo průhledný?

Naším standardem pro automobilový průmysl bylo (1) balení našeho 50 gramového pigmentového prášku pro každý galon (cca 4 litry). Ale viděli jsme, že zákazníci používají mnohem méně !! Pro epoxidové pryskyřice se běžně používá 1 gram pigmentové prášku na 1 litr.

Začněte s 0,5 g pigmentu na 1 litr a přidávejte více pigmentu podle potřeby, abyste dosáhli požadovaného výsledku.

VŽDY TESTUJTE PŘED FINÁLNÍ APLIKACÍ!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady vzorků metalických slídových pigmentů do epoxidové pryskyřice
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eye Candy Pigments

Americká společnost sídlící v Daytona Beach (Florida, USA) je předním hráčem na poli metalických slídových prášků. Značka Eye Candy Pigments nese punc kvality a má velké množství spokojených zákazníků po celém světě. 

Nabídka produktů Eye Candy je opravdu široká - v nabídce najdete klasické pigmentové prášky ale i série Hues, Opulet, Neon, Ghosts, Glow in the Dark a speciální sérii Colorshift a Ultrashift.

Společnost je na trhu od roku 2014 a dnes patří k lídrům na Americkém trhu ve svém oboru.

Znacka - Eye Candy Pigments